O kancelarii

icon

Celem mojej kancelarii jest skuteczna i szybka pomoc osobom potrzebującym usług adwokata – nie tylko w Szczecinie, ale także w innych rejonach Polski i za granicą (umożliwiają to porady prawne online).

icon

Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny – staram się jak najlepiej zrozumieć problem, z jakim do mnie przychodzi. Na podstawie informacji zebranych podczas konsultacji podsumowuję jego sytuację i proponuję najlepsze możliwe do podjęcia działania. W przypadku prowadzenia sprawy tłumaczę – w jasny i przystępny sposób – jakie czynności będę podejmować i co dzięki nim Klient może zyskać. Każdej sprawie poświęcam maksimum uwagi i potrzebnego czasu. 

W swojej praktyce adwokackiej skupiam się przede wszystkim na sprawach karnych w Szczecinie i okolicach oraz na sprawach z zakresu prawa rodzinnego – to moje dwie główne specjalizacje. Z powodzeniem prowadzę sprawy także z zakresu prawa cywilnego, odszkodowań czy prawa spadkowego (szczegóły w zakładce Zakres usług).

Świadczę obsługę prawną również w języku angielskim. 

Na własną kancelarię adwokacką w Szczecinie zdecydowałam się już w 2014 r. Miałam za sobą pracę w najlepszych szczecińskich kancelariach – to właśnie tam (i na aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie) zdobyłam doświadczenie i wiedzę niezbędne, by móc samodzielnie radzić sobie z najbardziej nawet skomplikowanymi i złożonymi sprawami. Studia prawnicze ukończyłam na Uniwersytecie Szczecińskim, studiowałam też na Università degli Studi di Genova.

Prywatnie uwielbiam podróżować, a wolny czas spędzam głównie na lekturze, seansach filmowych i doskonaleniu znajomości języków obcych – obecnie uczę się języka rosyjskiego. Biegle komunikuję się w języku angielskim i włoskim.