Opinie

icon

Chciałabym się podzielić z Państwem opinią o Pani adwokat Magdalenie.
Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że jest to Pani którą miałam przydzieloną z urzędu a mimo to uważam, że podeszła do mnie bardzo profesjonalnie i nie odczułam, że jest to pełnomocnik właśnie z urzędu a nie z wyboru.
Pani Magdalena przed posiedzeniami w sądzie czy przed pisaniem pisma sądowego czy procesowego  a nawet i w trakcie pisania, szczegółowo sprawdzała wszystko, potrafiła kilkukrotnie zadzwonić do mnie i dopytać się nawet o jakiś szczegół który miałby znaczenie w sprawie.
Była kiedyś sytuacja, gdy dziękowałam Pani adwokat w trakcie prowadzenia mojej sprawy za szczegółowość zawartą w piśmie procesowym. Pani Magdalena powiedziała wówczas, że nie interesuje ją czy jest ona wyznaczona z urzędu czy jest pełnomocnikiem z wyboru, po prostu dąży do tego aby każdą sprawę dobrze doprowadzić do końca i ją wygrać.
Moja sprawa finalnie została prawomocnie zakończona i wygrana.  
Dziękuję Pani Magdaleno 🙂

Magdalena Szewczyk

Pani Mecenas podjęła się mojej sprawy mimo bardzo krótkiego czasu na przygotowanie.
Z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły reprezentowała mnie na rozprawie. Dzięki takiemu wsparciu czułem się bezpiecznie w bardzo niekomfortowej dla mnie sytuacji, niemal zapominając o stresie.
Pani Magdalena jest nie tylko empatyczną osobą, ale przede wszystkim profesjonalistką realnie oceniającą sytuację, proponującą różne rozwiązania i nieustępliwą w negocjacjach.

Zdarza się czasem, że coś się w życiu nie ułoży. Chcemy wówczas mieć pewność, że w tych trudnych momentach ktoś nam okaże wsparcie.
Z całą pewnością na taką nieocenioną pomoc mogłem liczyć u Pani Mecenas. Dziękuję.

Tomasz

Pani Mecenas jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Z dużym zaangażowaniem i empatią podchodzi do pracy. Jest bardzo sumienna, konkretna i skuteczna. W mojej sprawie karnej wszystko zakończyło się pomyślnie.

Jerzy Zauerman

Thank you for the good and honest advice! I was always able to ask anything and always had the feeling that I could trust you completely. You have been a good mentor, and gave me good explanations all the way. I would definitely call this firm back on just in case.

Alina Hayat

Polecam Panią Mecenas Magdalenę Pakułę – Zdyb. Z racji  prowadzenia działalności gospodarczej i nie tylko miałem okazję wiele razy  być w Sądach na różnych rozprawach, oraz miałem do czynienia z różnymi adwokatami, prawnikami. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Pani Mecenas jest najlepsza pod różnymi względami i polecam z czystym sumieniem. Bardzo duża skrupulatność, zaangażowanie w  każdą sprawą jaką się zajmowała mnie reprezentując. Mam złe zdanie o Sądach, procedurach przeciąganych w nieskończoność oraz o całym systemie prawnym. Jeśli już ktoś musi w ten bałagan brnąć to jeszcze raz polecam korzystać z usług Pani Mecenas.

Sławomir Strzępka

Bank Spółdzielczy w Gryfinie poleca Kancelarię Adwokacką Magdaleny Pakuła – Zdyb mającej siedzibę ul. Kopernika 1/4, 70-241 Szczecin jako profesjonalną i prezentującą wysoki poziom kompetencji firmę. Szczególnie cenimy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. 

Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gryfinie
mgr Małgorzata Kaźmierczak

Rzetelne i profesjonalne podejście!

Współpraca z Panią Mecenas to czysta przyjemność. Wspaniale poprowadziła zarówno moją sprawę o podział majątku jak i odzyskanie pieniędzy od dłużnika- obydwie z finalnym, pozytywnym rozstrzygnięciem. Pani Mecenas podchodzi niezwykle profesjonalnie do spraw, dba o interesy klienta i jest przy tym rzeczowa i konkretna. Zaskakuje niebywałą dbałością o szczegóły i pomysłowością rozegrania wątpliwych kwestii.

Polecam z całego serca!

Natalia I.

Pani Mecenas w latach 2014 -2020 prowadziła mój proces z artykułu KPK o nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka. W procesie odbyło się 24 wokand. Pani Mecenas wykazała się bardzo dużą znajomością aspektów technicznych w zakresie oskarżenia. Umiejętnie dobierała świadków , rzeczoznawców i specjalistów z zakresu przebiegu procesów chemicznych. Wykazała się bardzo dużą cierpliwością w rozmowach z oskarżonym. Będąc humanistką zapoznała się ze zrozumieniem procesów technologicznych. Pani Mecenas w aspekcie paragrafów kodeksu karnego, prawa pracy jest bardzo biegła. Po 6 latach bardzo ciężkiego procesu zostałem uniewinniony w całym zakresie oskarżenia. Bardzo polecam usługi pani mecenas, ponieważ są na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Nigdy na wokandy się nie spóźniła. Zawsze była przygotowana merytorycznie i organizacyjnie.   

Golgin Waldemar Andrzej 5 luty 2021

Golgin Waldemar Andrzej

Pani Magdalena do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z widocznym zaangażowaniem. Jest pomocna oraz dba o interes klienta. Dokładna i skrupulatna w tym, czego się podejmuje. Jest również kreatywna; nie porusza się jedynie utartymi ścieżkami, a pomysły klienta potrafi ubrać w prawne ramy. Nawet jeśli w pierwszej chwili stwierdzi, że dany pomysł jest nie do zrealizowania, po kilku dniach potrafi zaproponować niestandardowe rozwiązanie. 

W mojej ocenie Pani Mecenas cechuje – co ważne u prawnika – wysoka kultura osobista na sali sądowej, a na codzień uprzejmość i poczucie humoru. 

Michał ze Szczecina 

Pani Mecenas prowadziła moją dosyć skomplikowaną sprawę. W sposób rzeczowy , szczegółowy i zrozumiały zapoznała mnie z możliwościami prawnymi sprawy. Spotkania z Panią Mecenas odbywały się regularnie wg potrzeb. Byłam również informowana na bieżąco o postępach sprawy oraz o ważnych terminach. W efekcie sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie. Współpracę z Panią Magdaleną Pakuła – Zdyb oceniam bardzo dobrze. Polecam gorąco Panią Adwokat 🙂

Paulina Krawczyk

Chcesz podzielić się z nami swoją opinią?

icon