Porady prawne online

icon

Nie każda sprawa wymaga osobistego kontaktu z adwokatem. Często wystarczającym rozwiązaniem jest uzyskanie porady prawnej online.

icon

Porady prawne online: co oferuję?

Moja kancelaria adwokacka mieści się w Szczecinie, jednak porady prawne świadczę także dla osób fizycznych i prawnych niezależnie od miejsca ich zamieszkania lub siedziby – jest to możliwe dzięki usłudze, jaką jest porada prawna online. Dzięki niej każdy Klient może szybko odbyć wyczerpującą i kompleksową konsultację bez konieczności wychodzenia z domu i składania wizyty w kancelarii.  

Kompleksowe porady prawne online świadczę przede wszystkim w sprawach, które nie wymagają skomplikowanej analizy prawnej. Porady prawne online różnią się od tradycyjnych porad w siedzibie kancelarii jedynie formą – Klient w obu przypadkach uzyskuje ode mnie dokładnie tę samą pomoc. 

woman

Porady prawne online krok po kroku: jak wygląda to w praktyce?

icon

Klient zainteresowany uzyskaniem porady prawnej online wypełnia formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Przedstawia w nim stan faktyczny (opisuje możliwie wyczerpująco problem prawny) oraz formułuje pytania dotyczące interesujących go kwestii.

icon

Po zapoznaniu się z informacjami i pytaniami przedstawiam Klientowi ofertę cenową.

icon

W terminie do trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, co jest równoznaczne z akceptacją przez Klienta warunków realizacji usługi i zawarciem umowy o świadczenie usługi prawnej, udzielam Klientowi porady prawnej w formie mailowej.

Zachęcam do kontaktu, a w razie wątpliwości proszę o wiadomość na adres
e-mail (pakula.zdyb@adwokatszczecin.com.pl) lub kontakt telefoniczny (+48 503 978 450).