Prawo karne

icon

Prowadzę kancelarię adwokacką w Szczecinie i specjalizuję się m.in. w prawie karnym. Oferuję kompleksowe wsparcie prawne w zakresie obrony w sprawach karnych dla Klientów indywidualnych. W ramach mojej oferty w zakresie prawa karnego, oprócz reprezentacji w procesach sądowych, oferuję porady prawne oraz pomoc w przygotowaniu wniosków i środków zaskarżenia. Wszystko po to, by zapewnić Klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprawy.

icon

Adwokat Szczecin – prawo karne

Działam zawsze z najwyższą starannością, dbając o to, aby osiągnąć dla Klienta najlepszy możliwy efekt. Jako adwokat stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego Klienta. Moim celem jest ochrona praw i interesów moich Klientów. Dlatego zawsze działam z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Nawet najtrudniejsze sprawy można rozwiązać w sposób satysfakcjonujący dla Klienta.

Wiem, że proces sądowy i konieczność podejmowania ważnych decyzji w obronie swoich interesów mogą być bardzo stresujące i niekomfortowe. Dlatego pomagam moim Klientom w tym trudnym czasie, oferując najwyższą jakość usług, opartych na mojej wiedzy i doświadczeniu.

Prawo karne Szczecin – pomoc adwokata

Jestem świadoma, że przepisy z zakresu prawa karnego są skomplikowane. Reprezentując interesy moich Klientów doskonale wiem, jak wielka jest to odpowiedzialność. Gwarantuję profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Świadczę usługi na najwyższym poziomie, zapewniając wsparcie na sali sądowej i poza nią.

Do zakresu moich usług należą:

  • obrona Klienta przed sądami i organami ściągania w sprawach karnych i wykroczeniowych,
  • reprezentacja pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych,
  • sporządzanie prywatnych aktów oskarżenia oraz wniosków na etapie postępowania wykonawczego – już po uprawomocnieniu się wyroku sądu. 

Szczeciński prawnik – pełne doradztwo z zakresu prawa karnego

Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jako doświadczony adwokat specjalizuję się m.in. w prawie karnym. Udzielam pomocy prawnej w sprawach karnych uczestnikom postępowania o statusie: pokrzywdzonych, osób podejrzanych przed przedstawieniem zarzutów, podejrzanych, oskarżonych, oskarżycieli prywatnych, oskarżycieli posiłkowych oraz skazanych.

Adwokat prawo karne Szczecin – adwokat od spraw karnych

Szukają Państwo skutecznej pomocy prawnej w Szczecinie? Oferuję reprezentację na każdym etapie postępowania przygotowawczego, sądowego oraz wykonawczego. Moja kancelaria adwokacka w Szczecinie oferuje przede wszystkim profesjonalną obronę przed organami ścigania oraz przed sądami wszystkich instancji, a także reprezentację pokrzywdzonych przed organami ścigania i sądem. Mam wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących spraw karnych.

Jestem w stanie zapewnić obronę moich Klientów przed sądami wszystkich instancji – sądami rejonowymi, okręgowymi oraz Sądem Najwyższym. Oferuję kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania karnego również, jeśli zostali Państwo pokrzywdzeni wskutek popełnienia czynu zabronionego.

Zapewniam indywidualne podejście do każdej sprawy oraz zachowanie w tajemnicy wszelkich wiadomości powziętych w związku z prowadzonymi postępowaniami. Moja kancelaria ma siedzibę w Szczecinie, lecz udzielam konsultacji online oraz konsultacji telefonicznych dla Klientów z całej Polski.